----

Hakkımızda

Selina Tekstil, pijama sektöründe önde gelen firmalar arasında yer almaktadır. Sürekli gelişime olan inancımız ve bu yöndeki yoğun çalışmalarımız ile sektörümüzdeki öncülüğümüzü de devam ettiriyoruz.

Pijamalarımızı dünya standartlarına taşımak için sürdürdüğümüz çalışmalar sonucunda, sınırların ötesindeki başarının kapısını aralamış bulunmaktayız. Her geçen gün büyüyen bir pazarlama ağı, sürekli gelişen anlayışımız ve tecrübemizin bize kazandırdıklarını kalite, model ve rahatlığın ön planda olduğu özgün tasarımlara taşıyan ürünlerimiz ile yansıtarak, pijamada her zaman öncelikli tercih olmaktayız.

Sürekli gelişen üretim teknolojisinin en son olanakları ile donatılmış tesislerimizde, özenle üretim yapılmakta ve tüketicilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Ürettiğimiz pijamaları dünya standartlarına taşımak için sürdürdüğümüz çalışmalar sonucunda, başarının kapısını aralamış bulunmaktayız. Her geçen gün büyüyen bir pazarlama ağı, sürekli gelişen mağazacılık anlayışımız ve tecrübemizin bize kazandırdıklarını, kalite, model ve rahatlığın ön planda olduğu Selina Tekstil 'e özgü tasarımlara yansıtarak, bay ve bayanların her zaman tercihi olmaktayız. Ürünlerinde kaliteyi, uygunluğu ve değeri birleştiren Selina Tekstil, aynı zamanda müşterilerine benzersiz bir hizmet anlayışı da sunuyor. Markası, bugün piyasada üstün kalite, makul fiyatlar ve şıklığın simgesi olarak algılanıyor. Elde ettiği bu başarının kazandırdığı gururla Selina Tekstil, tüm çabalarını en yüksek düzeyde müşteri memnuniyetinin elde edilmesi ve en yüksek kalitede ürünlerin müşterilerinin beğenisine sunma üzerinde yoğunlaştırdı.

Selina Tekstil olarak pijama üretim alanında yaptığımız büyük hamlelere yenilerini eklemeye devam edeceğiz. Hedefimiz ismine yakışır bir biçimde kaliteyi, güvenilirliği ve yenilikçi anlayışı kendisine amaç edinen ve gün geçtikçe daha da büyüyen Selina Tekstil, tüm çabalarını en yüksek düzeyde müşteri memnuniyetinin elde edilmesi ve en yüksek kalitede ürünlerin müşterilerinin beğenisine sunma üzerinde yoğunlaştırdı.